Vest-Viken

Sandvika

Løkketangen 10A
1337 Sandvika

sandvika@podium.no​
982 67 090

​​Parkering:
​​​Det er mulighet for opptil 3 timers gratis parkering på Sandvika Storsenter, eller gratis plasser i Sandvika sentrum, også bak Statoil Ica Express ved Hamangskogen .

Buss:
De fleste busser stopper ved Sandvika stasjon.

Tog:
De fleste tog stopper ved Sandvika stasjon.​​

Sandvika

Løkketangen 20A
1337 Sandvika

sandvika@podium.no​
982 67 090

​​Parkering:
​​​Det er mulighet for opptil 3 timers gratis parkering på Sandvika Storsenter, eller gratis plasser i Sandvika sentrum, også bak Statoil Ica Express ved Hamangskogen .

Buss:
De fleste busser stopper ved Sandvika stasjon.

Tog:
De fleste tog stopper ved Sandvika stasjon.​​

Vest-Viken

Drammen

drammen@podium.no
479 70 051​

Hallingdal

hallingdal@podium.no
​982 67 072

Besøksadresse
Pers Hotell
Sentrumsvegen 72
3550 Gol

Vi er kun representert i lokalene i de periodene vi har kurs der.

Parkering:
Parkering på hotellets parkeringsplasser.

Hokksund

hokksund@podium.no​
982 67 075

Hønefoss

honefoss@podium.no​
982 67 078

Kongsberg

kongsberg@podium.no​
479 70 051

Oslo

Nydalen Hovedkontor

post@podium.no
945 00 200

Besøksadresse
Sandakerveien 114b
0484 Oslo

Postadresse
Postboks 4552 Nydalen
0404 Oslo

Oslo sentrum / Ensjø

oslo.sentrum@podium.no​
952 27 345

Besøksadresse
Ensjøveien 12 D
0655 Oslo

Postadresse
Postboks 2825 Tøyen​
0608 Tøyen​

Oslo sentrum/Brynseng​​

oslo.sentrum@podium.no
Brynsveien 3 A
0667 Oslo​

T-bane:
1,2,3 og 4 stopper på Brynseng stasjon, og har totalt 16 avganger i timen. Gangavstand ca. 4 min.

Buss:
Buss nr. 23 Lysaker Simensbråten går hvert 10 min og stopper på Brynseng T-bane. Gangavstand ca. 5 min.

Tog:
Lokaltog til Brynstasjon, gangavstand ca. 7 min.

Parkering
Betalt parkering og få plasser.

Vestfold og Telemark

Bamble

bamle@podium.no
404 32 327

​Besøksadresse
Brugata 10
3960 Stathelle

Praktisk informasjon

​​Parkering: ​​​Gratis parkering på utsiden av lokalene.
Buss: Bussholdeplass 200m fra lokalene.

Porsgrunn

porsgrunn@podium.no
489 50 201

​Besøksadresse
C.E. Berg-Hanssensgate 32
3916 Porsgrunn

Parkering:
​​​Gode parkeringsmuligheter rett i nærheten av lokalene. 

Buss:
Busstasjonen ligger ca. 300m fra lokalene med bussavganger hvert 15. minutt.

Tog:
Togstasjonen ligger ca. 250m fra lokalene.

Skien

skien@podium.no
974 07 783

​Besøksadresse

Ulefossvegen 48

3730 Skien

Parkering:
Gode parkeringsmuligheter på området.

Buss:
Bussholdeplass: 100m fra lokalene

Øst-Viken

Askim

askim@podium.no​
948 07 305

​Besøksadresse
Eidsbergveien 8
1830 Askim

Parkering:
I Møllegata og Torggata, i samme kvartal som Podium holder til. Videre er det heldagsparkering bortenfor DnB og ved Rådhuset, helt innerst på begge plassene. Vær oppmerksom på at deler av disse plassene har 2-timers parkering. Se nøye på skiltene.​

Buss:
300m fra Askim bussterminal.

Tog:
300m fra Askim stasjon.

Fredrikstad

fredrikstad@podium.no​
945 27 395

​Besøksadresse
Brochs gate 7-11
1607 Fredrikstad

Podium Fredrikstad har flyttet inn i nye lokaler i Torvbyen, kjøpesenteret midt i sentrum. Vi har egen inngang på nordsiden av bygge mot kirkegården. Du finner oss også i senterets 3 etasje ved Kitch'n.​

Parkering:
Betalt parkering på Torvbyen kjøpesenter. Gratis fra kl. 14 på hverdager.

Kort vei til parkeringshusene 
St.Hansfjellet, Apenesfjellet og Torvbyen. 

Buss:
Kort vei til busstasjonen.

Tog:
Kort vei til togstasjonen.​​

​​Ferge:
I Fredrikstad er det GRATIS byferge fra Gamlebyen, Krakerøy og Gressvik, men avgang hver halv time.

Halden

halden@podium.no
982 67 117

​Besøksadresse
Skippergata 6-8
1767 Halden

Parkering:
Soneparkering i alle gatene, men det er plasser hvor det er p-automat. Man betaler pr. time.

Buss:
Nær kurslokalene.

Tog:
Nær kurslokalene.

Moss

moss@podium.no
982 67 126

Sarpsborg

sarpsborg@podium.no​
982 67 070

​Besøksadresse
St. Marie gate 68
1706 Sarpsborg

​​Parkering:
​​​Det er gode, gratis,
parkeringsmuligheter kun 5-10 min gange fra våre lokaler.

Buss:
Busstasjonen ligger rett i nærheten av lokalene.

Tog:
Togstasjonene ligger rett i nærheten av lokalene.